O Mnie

Dodano dnia: 12.01.2011

Jestem psychologiem, służę swoją wiedzą i doświadczeniem osobom potrzebującym wsparcia w trudnych sytuacjach, chcących lepiej poznać siebie, zmienić swoje życie na lepsze, poprawić relacje z innymi. Pracuję w podejściu integracyjnym łączącym różne nurty i metody psychoterapeutyczne wybierając te, które najlepiej odpowiadają indywidualnym potrzebom osoby zgłaszającej się do mojego gabinetu.

Studia psychologiczne ukończyłam w 2001 r. Jestem absolwentką Uniwersytetu Łódzkiego - Wydziału Nauk o Wychowaniu - kierunek psychologia stosowana. Przez 9 lat zdobywałam doświadczenie jako psycholog , pracując z osobami z zaburzeniami psychicznymi, upośledzeniami umysłowymi, uzależnionymi od alkoholu i innych środków psychoaktywnych. Mam za sobą różne staże m.in. w placówkach leczenia uzależnień. Uczestniczyłam w szkoleniach zawodowych : Studium Pomocy Psychologicznej - Instytut Psychologii Zdrowia przy Polskim Towarzystwie Psychologicznym, praca ze sprawcami i ofiarami przemocy, Integratywna Psychoterapia Krótkoterminowa - Polski Instytut Psychoterapii Integratywnej oraz w wielu innych z zakresu szeroko rozumianej pomocy psychologicznej i diagnozy.

Obecnie szkolę się w Ośrodku Edukacji Psychologicznej i Treningu Grupowego S.C.(szkoła psychoterapii). W trosce o wysoką jakość wykonywanej pracy i dobro swoich pacjentów poddaję swoją pracę regularnej superwizji.

Wykonanie:Emilian Wysocki flankerds.com